Sunday, February 11, 2024

Sizin İçin Yeni Bir Güncelleme: Kat Planı

 


2Base olarak yaşam tarzınıza en uygun daireleri seçmenizi kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Çünkü sizin için en doğru bilgileri paylaşmak istiyoruz.

 
Satın alacağınız evdeki en önemli konu evin yaşam alanıdır. Bu yüzden sistemimize kat planları adında yeni bir bölüm ekledik. 


Kat planı sayesinde bir evin yaşam alanını en ince ayrıntısına kadar görebileceksiniz, kiriş ve kolonların düzenleri, odaların genel ve birbirlerine göre olan konumları, pencerelerin nerede olduğu gibi bir çok ayrıntıyı detaylıca inceleyebileceksiniz. 


Mutfak, banyo ve tüm odaların büyüklüğünün belirlenmesi kat planıyla gerçekleşir. Ve siz bu planların tamamına hakim olacaksınız.  


Sizin için hazırladığımız kat planlarının en önemli faydalarından biride bu kat planlarını isterseniz 2D isterseniz 3D olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Bu sayede satın alacağınız evin yaşam alanı ve yerleşim alanı konusunda ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.


Şu an için sistemimizde bütün daireler için kat planı mevcut değil. Ancak gün geçtikçe bütün daireler için kat planlarını sistemimize eklemeye devam ediyoruz.  


İncelemek istediğiniz dairenin kat planını almanın 2 yolu var bunlardan biri satış danışmanlarımızdan talep etmeniz.
Bir başka yolu web sitemizde incelemek istediğiniz dairenin en alt bölümünde bulunan satış talebi gönder kısmına mail adresinizi yazmak. 

Size gelecek satış talebi mailinin içindeki 'Genel Bakış Seçeneğine' tıklayarak kat planlarını görüntüleyebilir ve kat planını 3D görebileceğiniz linke ulaşabilirsiniz. 


2Base olarak her zaman en iyi ve doğru olan hizmeti vermek için çabalıyoruz. Bizim için en önemli şey sizin güveninizi kazanmak. Bu yüzden her şeyi açıkça sizinle paylaşmak için sürekli kendimizi güncelliyoruz. 

Umuyoruz ki  hayalinizdeki yaşam alanını bulmak için size yardımcı olabiliriz.  


Bizi takip etmeye devam edin... Keyifli haftalar...
No comments:

Post a Comment