Wednesday, February 21, 2018

Online dergimizin 2. baskısı hazır.


Değerli okur, 

Online dergimizin 2. baskısına hoşgeldiniz.

İlk dergimizin aldığı olumlu geri dönüşlerden oldukça memnunuz ve 2018'in ilk dergisinin de aynı başarıyı sağlamasını umuyoruz.

Blogumuzda ve sosyal medyada yayınladığımız önemli makalelerimizi, portföyümüze eklenen ürünlerimizi ve gayrimenkül ile ilgili güncel bilgileri bu dergimizde topladık.


Alanya bölgesinde denemeye değer bulduğumuz işletmeleri listeledik.


Tek kriterimiz 2Base çalışanlarının tercih ettikleri işletmelerdi.


Eğer bu listede olmasını istediğiniz işletmeler var ise bunları öğrenmekten mutluluk duyarız.


Gelecek yılın nasıl gözüktüğünü kimse bilemez sadece tahmin edebiliriz.


Yalnız bildiğimiz şey ise bu sene 2Base Emlak olarak 15. yılımızı kutuluyoruz.


Bu yüzden denemenizi tavsiye ettiğimiz bu yerlerin buna değeceğini düşünüyoruz.Listeyi yaparken işletmenin büyük, ufak, bilinen, bilinmeyen, ucuz, pahalı, yerel, turistik yada turistik broşürlerin 1. 2. yada diğer sayfalarında reklamı olup olmadığını dikkate almadık.

 
Bu yerleri denerken umarız iyi vakit geçirirsiniz. Ayrıca dergiye " 2Base tarafından önerilen" adlı yeni bölümümüzü ekledik.

Listeyi yaparken işletmenin büyük, küçük, bilinen, bilinmeyen, ucuz, pahalı, yerel, turistik yada turistik broşürlerin 1. 2. yada diğer sayfalarında reklamı olup olmadığını dikkate almadık. 

Amacımız, umarız bu işletmeleri denemek istersiniz ve bu deneyimler sizin Alanya'daki güzel tecrübelerinizin devamını sağlar.


Ofisimizin kapıları her zaman siz müşterilerimize açık, aklınıza takılan sorularınız yada sadece çay veya kahve içmek için bekliyoruz.  

Dergiye göz atmaya başlamadan önce sizlerin yeni yılını kutluyor ve gelecek yıllarınızın da en iyi şekilde geçmesini diliyoruz.

2Base Emlak 

- 2Base tarafından önerilen -

Yeni şeyler denemenin mutluluğu yaşantımızın ufak sırrıdır.

Tek kriterimiz 2Base çalışanlarının tercih ettikleri yerler olması.

Ayrıca bu işletmelerin web sitelerini, Facebook ve Tripadvisor bağlantı adreslerini ekledik. Böylece bu yerleri ziyaret etmeden önce kendi araştırmanızı yapmanızı sağlar.

Dergimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

No comments:

Post a Comment