Monday, January 22, 2018

Alanya’da bulunan bir tatil sitesi boşanmış çiftleri bir araya getirdi.Bu hafta sonu Finlandiya gazetesi olan Taulussanomat, Leinonen çiftinin Türkiye'deki yaşamını anlatan güzel bir yazı yayınladı.

Leinonen, Alanya'da 10 yılı aşkın bir süre önce tatil sitesinden bir ev satın aldı ve şimdi kışları Finlandiya soğuk olduğundan Alanya’daki evinde kalıyor.

Başlangıçta çift, 1994 yılında boşandıktan sonra, Bay Olavi Leinonen Alanya'da bir tatil evine yatırım yapmaya karar verdiğinde, o zaman eski eşi Irmeli'yi bir ziyarete gitti ve çift tekrar bir araya geldi.

Bu çiftin evi Elite City konutta olup 2Base Emlak’dan satın alınmıştır.

Leinonenler bizimle sürekli temas halindeler ve onlara ihtiyaç duyduklarında yardım ediyoruz.

Makalemizde Finlandiya satış müdürümüz Sari Syrjälä, Alanya'daki emlak piyasası ve Türk evlerine yatırım yaparken dikkat edilmesi gerekenler hakkında da bilgi veriyor.

2Base olarak, Alanya'daki gayrimenkul hakkında bir başka olumlu hikâyenin Avrupa medyasında yayınlanmasından dolayı gurur duyuyoruz.

Ve hikâyenin kaynağı doğrudan Alanya'nın en iyilerinden biri olan 2Base emlakdan geldiğinden tabii ki bizi daha fazla mutlu ediyor ve gururlanıyoruz.


No comments:

Post a Comment